Zino Nicaragua Toro (4ks)

Zino Nicaragua Robusto - jedinečný zážitek s tóny tmavé čokolády, smetany, kávy. Doutník Zino Nicaragua se středním až plným tělem nabízí výrazné aroma cedrového dřeva, kávy a čerstvého koření. Velmi příjemný doutník, doporučujeme kombinovat s kávou s mlékem nebo sladším rumem.
Orientační doba kouření 45 minut.

15. místo TOP 25 cigars of 2021 magazínu Cigar Journal

Zino Davidoff byl dobrodruh a průkopník ve světě doutníků. Rád objevoval a užíval si život naplno. Inspirováni jeho osobností Davidoff vyvinuli řadu doutníků, která odráží jeho ducha a chuť do života.

Skladem
Kód: D278
Značka: Zino
850 Kč
Kategorie: Zino
Délka kouření: 45 - 60 min.
Formát: Toro
Krycí list: Connecticut, Ekvádor
Dárkové balení: žádné
Země původu: Nikaragua

Objevte jedinečný zážitek z doutníku s tóny hořké čokolády, smetany, kávy a dalších – naplňující okamžik, vždy tak jedinečný. Střední až plný doutník Zino Nicaragua Cigar je k dispozici ve třech formátech, které nabízejí výrazné aroma cedrového dřeva, kávy a čerstvého koření.

Zino Davidoff byl dobrodruh a průkopník ve světě doutníků. Rád objevoval a užíval si života naplno. Inspirováni jeho osobností Davidoff vyvinul řadu doutníků, která odráží jeho ducha a chuť do života.

Rozměry doutníku Zino Nicaragua Toro
Délka: 15,24 cm
Prstýnek: 50
Velikost / tvar doutníku: Toro

Krycí list: Ecuador Connecticut
Vázací list: Nikaragua
Náplň: Nikaragua, Honduras a Dom. Rep.

Doutníky Zino byly vytvořeny Zino Davidoffem a dr. Ernstem Schneiderem jako reakce na požadavek kuřáků doutníků, kteří vyžadovali jemnější a decentnější variantu než Davidoff Cuban. A tak byla v roce 1977 vytvořena série doutníků Zino z tabáků původem a doutníky výrobou v Hondurasu.

Používáme ověření věku Adulto