Vegafina Perla (4ks)

Velmi zajímavý doutník na kratší chvíle. Doutník má krásný krémový kouř s tóny vanilky a lískových oříšků, dále můžeme cítit aroma kakaa nebo pražené kávy. Ideální doutník pro začínající kuřáky doutníků.

Skladem
Kód: D313
Značka: Vegafina
395 Kč
Kategorie: Vegafina
Délka kouření: 30 - 45 min.
Formát: Perla
Dárkové balení: v papírové krabičce
Země původu: Dominikánská republika
VEGAFINA PERLA 4ks
Novinka

Vegafina Classic Perlas se vyrábí v Dominikánské republice výhradně ručně ve slavné Tabacalera de García, největší továrně na prémiové doutníky na světě. Navíc prémiová směs doutníků VegaFina Hecho a Mano se může pochlubit luxusním, ručně vybraným obalem Ekvádorského Connecticut Shade, který je známý svou zlatohnědou barvou a jemným chuťovým profilem. Tento obal je také balen s chutnou kombinací dominikánských, kolumbijských a honduraských tabáků s dlouhou výplní s indonéským pojivem.

Délka: 10,2 cm
Průměr: 1,59 cm
Prstýnek: 40
Krycí list: Ekvádor
Vázací list: Indonésie
Náplň: Dominikánská rep. / Honduras / Kolumbie

Vegafina je prémiová značka doutníků, která byla založena v roce 1996 slavnou společností na výrobu doutníků Tabacalera. Od svého založení si Vegafina získala reputaci jako výrobce některých z nejlepších doutníků na světě, které jsou známé svou vynikající konstrukcí, jemnou chutí a stálou kvalitou.

Doutníky vyráběné společností Vegafina jsou vyrobeny z nejlepších tabáků pocházejících z různých zemí, včetně Dominikánské republiky, Nikaraguy, Ekvádoru a Kamerunu. Značka nabízí širokou škálu velikostí a silných stránek, aby vyhověla různým preferencím nadšenců doutníků.

Jedním z jedinečných aspektů doutníků Vegafina je jejich proces stárnutí. Doutníky zrají minimálně tři roky, což umožňuje rozvinutí chuti a zjemnění tabáku. Tento proces zajišťuje, že každý doutník má konzistentní chuťový profil a hladký povrch.

Ať už hledáte jemný nebo plný doutník, Vegafina má co nabídnout. S jejich oddaností kvalitě a důrazem na detail není divu, že se Vegafina stala oblíbenou mezi milovníky doutníků po celém světě.

Používáme ověření věku Adulto