Selection by Cusano Tubos Robusto (3x3ks)

Doutníky Cusano Tubos jsou velmi jemné, a proto jsou pro nováčky ve světě doutníků velmi zajímavé. Chuť je květinová, bylinková a má mírnou sladkost. Doutníky mají vyříznutou dírku (Punch) pro okamžité zapálení doutníku bez potřeby ořezávače.

Skladem
Kód: D223
Značka: Cusano
1 050 Kč
Kategorie: Cusano
Délka kouření: 45 - 60 min.
Formát: Robusto
Dárkové balení: v tubě
Země původu: Dominikánská republika

Doutníky Cusano, kterým se také říká 3x3 jsou zajímavé především tím, že jsou dodávány již oříznuté a jsou tak připraveny k okamžitému zapálení si bez potřeby doutník ořezávat. Díky tomu jsou spolu s hliníkovou tubou vhodné je mít vždy po kapse, když člověka přepadne chuť na doutník. Doutníky mají krycí list Connecticut z Dominikánské republiky a náplň z Ekvádoru. Mají příjemně mírnou krémovou chuť s náznaky oříšků, cedrového dřeva a kakaa.

Délka:      12,4 cm
Průměr:   2 cm
Prstýnek: 50
 
Doba kouření: 45 - 70 minut

Značka Cusano původně vznikla v Bradentonu na Floridě, než ji odkoupila společnost Oettinger Davidoff Group, pod kterou patří světově úspěšné značky jako je Davidoff a AVO. Doutníky jsou tedy vyráběny ručně ve fabrice Davidoff, na kterou dohlíží pan Hendrik Kelner, který stojí za celou řadou velmi úspěšných sérií značky Davidoff.