Plan B by Oscar Maduro Toro (1ks)

Doutník je Plan B Maduro je má zemitou chuť s tóny kakaa, čokolády, kávy a pražených mandlí. Použitý tabák z Nikaragui v náplni dodává doutníku příjemnou vyzrálost. Zkrátka skvělý doutník za velmi příjemnou cenu.

Skladem
Kód: D317
Značka: Oscar Valladares
99 Kč
Kategorie: Oscar Valladares
Délka kouření: 60 - 90 min.
Formát: Toro
Dárkové balení: žádné
Země původu: Honduras
PLAN B BY OSCAR MADURO TORO
Novinka

Oscar Valladares v průběhu let vytvořil vynikající směs, která zatočila hlavu kuřáků doutníků kvalitou, cenou a chutí. Doutníky Oscar Valladares Plan B jsou cenově dostupné, když hledáte doutník s výbornou chutí, který bude příjemný i pro Vaši peněženku. Krátký plnicí doutník Plan B využívá zbývající tabáky z prémiových řad společnosti.

Délka: 15,24 cm
Průměr: 2,06 cm
Prstýnek: 52
Formát: Toro
Země: Honduras
Značka: Oscar Valladares
Krycí list: Honduras
Vázací list: Honduras
Náplň: Nikaragua / Honduras

 

Oscar Valladares je relativně nová značka doutníků, která byla založena v roce 2012 v Hondurasu. Již od svého vzniku si získala velkou popularitu mezi milovníky doutníků díky svému závazku kvalitě a inovaci.

Doutníky Oscar Valladares jsou vyráběny z nejlepších surovin, které jsou pečlivě vybírány a zpracovávány. Značka se zaměřuje na výrobu doutníků s inovativními chutěmi a designem. Například jejich doutníky Leaf by Oscar jsou zabalené do sušených tabákových listů, což jim dává nejen originální vzhled, ale také speciální chuť a aroma.

Značka Oscar Valladares se také aktivně angažuje v ochraně životního prostředí a udržitelnosti. Například používají výhradně solární energii ve své výrobně a vyrábějí doutníky z tabáku, který je pěstován a zpracováván šetrným způsobem.

Používáme ověření věku Adulto