Davidoff Tubos Selection Black (3ks)

Davidoff Tubos Selection Black - 3 ks

Výběr 3 doutníků Davidoff Tubos je elegantně vložen v dárkové papírové krabičce černé barvy, která vyznačuje jedinečnou kvalitu a popis doutníků Davidoff.

Skladem
Kód: D260
Značka: Davidoff
1 300 Kč
Kategorie: Davidoff
Dárkové balení: v papírové krabičce, v tubě
Země původu: Nikaragua

Díky nejprodávanějším doutníkům Davidoff v populární tubus verzi kombinuje Robusto Tubos Selection 3 vysoce uznávané směsi Discovery (Nikaragua, Escurio a Yamasá) v jednom sortimentu.Tubos chrání doutníky při cestování a udržuje konstantní úroveň vlhkosti po dobu 3 měsíců.Ideální pro milovníky v pohybu a pro ty, kteří ještě nemusí mít humidor.Perfektní balení pro zkušební ochutnávky nebo jako dárek.Každé balení obsahuje leták poskytující informace o celém portfoliu doutníků Davidoff.

Davidoff Nicaragua Robusto Tubos

Tradiční Nicaragua Robusto je na první pohled s okouzlujícím krásným krycím listem Habana Seed Nicaragua Rosada. Tento úžasný doutník začíná stopami koření a bílého pepře, prochází smetanovou chutí a končí na sladších notách. A to vše je zabaleno v elegantní černé tubě, tak krásné jako praktické.

Davidoff Yamasá Robusto Tubos

Již od prvního okamžiku začíná Davidoff Yamasá Robusto s nádechem koření a dále vede k vůni ořechu, kávy, cedrového dřeva, země a černého pepře. Doutník je vyrobený z kombinace dominikánských a nikaragujských tabáků. Tento dokonalý doutník poskytuje tři čtvrtiny sladkých a pikantních chutí.

Davidoff Escurio Robusto Tubos

Při tvorbě Escurio Robusto, master blendeři Davidoff zdokonalili sílu kubánského tabáku Criollo a vyrovnali ho s brazilskou Mata Finou. To vše v ekvádorském krycím listu Habano, který poskytuje perfektní rovnováhu mezi pikantními a sladkými tóny. Vše je zdůrazněno elegantní černou tubou.