Camacho Connecticut Distillery Toro (20ks)

Camacho Distillery Connecticut Edition Toro je středně silná hůl. Používá list Corojo, který byl stárl po dobu šesti měsíců v sudech zuhelnatělého bourbonu, což mu dodává odvážný, ale vyvážený chuťový profil. Výplň se skládá z honduraského originálního tabáku Corojo Generoso ve věku sudu, který je smíchán s tabákem dominikánského Alemana Ligera.

Skladem
Kód: D15
Značka: Camacho
5 990 Kč
Kategorie: Honduras
Délka kouření: 60 - 90 min.
Formát: Toro
Krycí list: Connecticut, Ekvádor
Dárkové balení: v dřevěné krabičce
Země původu: Honduras

Camacho Distillery Connecticut Edition Toro je středně silná hůl. Používá list Corojo, který byl stárl po dobu šesti měsíců v sudech zuhelnatělého bourbonu, což mu dodává odvážný, ale vyvážený chuťový profil. Výplň se skládá z honduraského originálního tabáku Corojo Generoso ve věku sudu, který je smíchán s tabákem dominikánského Alemana Ligera. Tato jedinečná směs je pokryta honduraským pojivem Corojo Original a doplněna hladkým, světle hnědým ekvádorským obalem z Connecticutu. Camacho Distillery Connecticut je ručně vyráběná v Hondurasu.

Rozměry doutníků:
Délka: 152,4 cm
Průměr: 19,81 cm

Výrobce: Camacho
Původ: Honduras

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení